• (0432) 50-74-72 / +38(068) 432-12-34 / +38(063) 364-37-45
  • gradostroivin@gmail.com
  • Час роботи: 09:00-18:00

Про компанію

  • Home
  • /
  • Про компанію

Градо Строй — це сучасна компанія, що стрімко розвивається. Нашою метою є створення житла, де буде затишно всім. Ми дбаємо про людей та їх безпеку, використовуючи у будівництві виключно екологічні матеріали.
Наш компанія — це команда професіоналів, які старанно і якісно виконують свою роботу, не намагаючись здати план в нереально короткі терміни. Ми дотримуємося технічних та будівельних норм, на кожному етапі перевіряємо і контролюємо процес зведення споруд.

ЖК «Комфорт»

В 2015 році розпочалося будівництво житлового комплексу «Комфорт», розташованого по вул. Стрілецькій (Червоноармійська) 1, що складається з 5 секцій із власною інфраструктурою та територією. Комплекс є повноцінним житловим кварталом, що відповідає всім сучасним вимогам до якості новобудов.
Наш житловий комплекс — це поєднання професіоналізму, сміливих архітектурних рішень та якісних матеріалів. Наша новобудова не схожа на інші будинки міста. Вона виділяється своєю гармонійністю та стилем. Архитектура споруди увібрала у себе атмосферу різних куточків світу: елегантного Парижу, яскравого Копенгагену, сучасного Нью-Йорку.

Крім квартир, у комплексі розташовані комерційні приміщення з розвиненою інфраструктурою — починаючи від офісних приміщень і продуктових супермаркетів, і закінчуючи тренажерними залами і салонами краси. Все це є великою перевагою при купівлі квартири в новобудові ЖК «КОМФОРТ». Крім того, комплекс може похвалитися наявністю паркінгу (підземного та наземного). На території ЖК проектується басейн, ресторан, кінотеатр, дитячий навчальний центр, муніципальний медичний центр.

Наші пріоритети

0

Зручне сучасне житло

0

Контроль якості будівництва

0

Новітні технології

0

Доступні ціни та гнучки умови оплати

0

Комплексна інфраструктура

0

Оптимальне місцерозташування